MIkä teitä vaivaa?

En käsitä mikä teitä kaikkia vaivaa?
Jokaiseen viestiin vastaatte vittuilulla ja kettuilulla. Kukaan ei jaksa tollasta kuunnella!
Opetelkaa olemaan ihmisiksi!
31064
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kun ei ole muuta tekemistä niin täällä pitää edes saada "päteä".
Itseänikin ärsyttää sama juttu, mutta kun ns. pistää toisesta korvasta sisään ja toisesta ulos.

Pitäis perustaa tänne sellainen vit..... ja ket.... palsta jos loppuisi se kunnon kansalaisten mollaaminen.

Äänestä

Jouhevasti juoksee loru.Kaunis sana onkun koru.Poissa pysyy itku poru.

Äänestä

harrasta runojen ja riimien lukemista.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Tavis vain kirjoitti:

En käsitä mikä teitä kaikkia vaivaa?
Jokaiseen viestiin vastaatte vittuilulla ja kettuilulla. Kukaan ei jaksa tollasta kuunnella!
Opetelkaa olemaan ihmisiksi!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu