Mariah bändissä?

Onks totta että ex-pornotähti Mariah vaikuttaa nykyään jossain bändissä?
5849
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

soittaa muuta ku nahkafagottia?

Äänestä
  • ja hoitelee bändin kaluja kuntoon.

    Äänestä

  • Dildoeinari kirjoitti:

    ja hoitelee bändin kaluja kuntoon.

    Mariah bändeineen esiintyy tangomarkkinoiden bilepuistossa. kts. www.seiska.fi

    Äänestä

ei se mikään julkku ole enää, vain ex-poketähti

Äänestä
  • Taitaa olla pelkkä läppä.
    www.myspace.com/thedollarbabes

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hgöuyg kirjoitti:

Onks totta että ex-pornotähti Mariah vaikuttaa nykyään jossain bändissä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu