Hotelleja Luleåssa?

Armando

Moro,

Olisi tarkoitus viettää viikonloppu Luleåssa. Onko kenelläkään tiedossa hotellia mitä voisi suositella?
Hinta/laatu suhde kunnossa?

Kiitos.

3

499

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • osaa etsiä?

      Ei tarvitse kuin laittaa googleen sana Luleå ja johan löytyy sivuja. :o

      • Eetukettu

        Etkö tiedä mikä ero on jos pyytää joltakin suositusta ja sillä, että sinulla on edessäsi lista hotelleista tai vastaavaa markkinointimateriaalia.

        Viestin lähetys aikakin kertoo jo sen, että normaalit ihmiset tekee tuolloin jo jotakin muuta kun etsii keskusteluforumista viestejä mihin pääsisi aukomaan päätä. Juhannuksen taisit olla Raumalla.


      • Armando
        Eetukettu kirjoitti:

        Etkö tiedä mikä ero on jos pyytää joltakin suositusta ja sillä, että sinulla on edessäsi lista hotelleista tai vastaavaa markkinointimateriaalia.

        Viestin lähetys aikakin kertoo jo sen, että normaalit ihmiset tekee tuolloin jo jotakin muuta kun etsii keskusteluforumista viestejä mihin pääsisi aukomaan päätä. Juhannuksen taisit olla Raumalla.

        En oikein osaa kyllä käsittää tuohtumisen tarkoitusperiä.
        Jos osaan kirjoittaa tähän sähköpostiin, niin varmaankin osaan myös "googlettaa", siitähän
        ei ole kysymys.
        Halusin vaan vilpittömästi kysäistä, että jos joku olisi käynyt paikkakunnalla ja voisi minulle kenties kertoa esimerkiksi että :
        "joo, hotelli X oli ihan kohtuuhintainen ja aamiainen oli hyvä, sekä sijainti oli..."
        Aika tiukkapipoista porukkaa. Harmittaa...


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Pystyisitkö pitämään

      Näppejä erossa jos tulisi siihen tilaisuus
      Ikävä
      68
      7027
    2. Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa

      Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on
      Yrittäjyys
      66
      6830
    3. Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki

      Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h
      Maailman menoa
      149
      5483
    4. Luotathan siihen tunteeseen, joka välillämme on?

      Uskothan myös, että se kestää tämän? Kaipaan sinua valtavasti. Vielä tehdään yhdessä tästä jotain ihmeellistä ja kaunist
      Ikävä
      52
      4653
    5. En saa sua mielestäni vaikka tekisin mitä

      Mikä tähän auttaa.. ei mikään. Edes aika. Kaivan sut kohta vaikka kivenkolosta että saan kysyä haluatko sinäkin💛
      Ikävä
      20
      4109
    6. Onnettomuus

      Hukkajärventiellä kolaroi lavetti ja henkilöauto. Uutista ei missään! Hys hys ollaanko hiljaa tästäkin?
      Kuhmo
      5
      3750
    7. Tuntuuko ettet tiedä

      Enää miten toimia mun suhteen. Kun en taida tietää itsekään
      Ikävä
      31
      3327
    8. Milloin viimeksi näit kaivattusi?

      Toimisitko nyt toisin kuin siinä tilanteessa teit?
      Ikävä
      37
      3298
    9. Maahanmuuttajat torjuvat marjanpoiminnan - "emme ole rottia"

      Ruotsalaisen journalistin selvitys paljasti, miksi maahanmuuttajat kieltäytyvät työstä. Taustalla vaikuttavat kulttuuris
      Maailman menoa
      79
      2821
    10. Köysi alkaa kiristyä putinin kaulalla....

      Putin pelkää eniten juuri omaa porukkaansa, ja siihen on varmasti syytä kun sota ei ole mennyt hyvin, tappiot ovat valta
      Maailman menoa
      40
      2289
    Aihe