Olenko minä

No en ole
4691
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ei sua täällä olis kaivattukaan

Äänestä

Voi v***** mikä ääliö,
kirjotta vaika missä,
on vankila kuin neliö,
sen olet sisässä,
ääliö.

Joku teini tietysti,
olevansa älykäs,
>Noen ole

Äänestä
  • Suosittelen vähempää oleilua näillä palstoilla, jos se tekee sinut noin hermostuneeksi.

    Dr. Lööv

    Äänestä

  • henkilö '' kirjoitti:

    Suosittelen vähempää oleilua näillä palstoilla, jos se tekee sinut noin hermostuneeksi.

    Dr. Lööv

    Voi v***''. Eiks tää olekaan...Eihän mun täällä pitänytkään soittaa suutani, vaan Maailman menoa-palstalla. Sorry. Voi v***** mikä tyyppi taas!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


täällä kirjoitti:

No en ole

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu