Voisitteko ystävällisesti laittaa oman mieltymyksenne mukaan Matti Vanhasen naiset jonkinlaiseen arvojärjrstykseeen,Kiitos vastauksista.
Matin naiset
pikku gallup
171556
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
arvostusta saava voisi tehdä tutkintapyynnön.
naista joka teistä nettiherjaajista ja solvaajista on tehnyt tutkintapyynnön..
ettei tule tutkintapyyntöä!
ja vieno toka muita ei ole paitsi joku nettisekoilu ja voikukka
onks mull kukkaa mulkukka soittanu ??
Laitta tekstareita.
Suomen kieltä,tässä oli taas hyvä esimerkki.Oikein mulkukka asialla.
Niin kuin muutkin.Mitä se teille kuuluu kenen kanssa seurustelee .Kyllä hän työnsä hoitaa.Ei teidänkään seurusteluun puututa ja jahdata.Vanhanen on sinkku niin kuin Meri-Kukkakin.Joten älkää jauhako paskaa.Pidä sinäkin luetteloa vain omista seurustelu kumppaneistasi ,vai eikö ole mitä luetteloida?.Olet KADE.
Enkä ymmärrä kuuluuko pääministerin olla aina seiskassa.
Ettei pääministerin kuulu olla aina Seiskassa.Mutta kun Seiska ei saa lehtiään muuten myytyä tälläisille Södeille ,niin toimittajan on aina reväistävä hihasta juttu, vaikka keksittykkin .Että pysyvät leivän syrjässä kiinni ,ikävä kyllä.Ja tälläiset yksinkertaiset ihmiset vielä niitä ostavatkin.
Mistäs luulet, että tietomme saamme ja minkä perusteella julkkiksista keskustellaan? Tunnen fiksuja julkkiksia jotka pitävät yksityisasiat yksityisinä, enkä keskustele heistä täällä. Sitten on julkkiksia, joita en tunne, mutta keskustelen heistä lehtien innoittamana toisten keskustelijoiden kanssa, jos antavat aihetta haukkumiselle haukun kovaa.
"Pidä sinäkin luetteloa vain omista seurustelu kumppaneistasi ,vai eikö ole mitä luetteloida?"
Ainakin minä joudun luetteloimaan, koska en muuten millään muistaisi kaikkia suhteitani ja niitten naikkosten nimiä.
Mullon nyt 107 naista pyörityksessä, joista 45 kanssa seurustelen vakavasti ja 32 kanssa olen onnellisesti kihloissa.
Päästään puimaan suhteitasi, susta on jo kirjaksikin ja elokuvaksi, jopa monen tuotantokauden sarjaksi.
Anna lehdille.
Merikukkaa ei voi laskea tyttöystäväksi sillä hänhän kiistää seurustelevansa Matin kanssa.
Älä sekoile toisten ihmisten yksityis asioihin.
Paskaa ,kukaan tota sontaa usko.Älä itsekkään.!Tai olet aivan sekaisin.Mitä polttelet?.Onko lääkkeet ottamatta?.
Sinun elämä näyttää aika sekaiselta ,kun suhteita on niin paljon .Eli kenenkään kanssa et pysty olemaan normaalissa suhteessa pitempää.Toisin sanoen et ole terve yksilö.