Eli mitä sitä vois tehä näin juhannuksena kaustisen alueella? Tai voishan sitä muuallekki lähtiä mutta mitkään teinipippalot esim. kalajoella ei vaan hirveästi enää iske. Eli mitäs väki meinaa tehä? Omalle mökille? Seljesiin? Kauhavalle?
Kertokaa kertokaa...
Itellä ikää 25.
Juhannus
3
1268
Vastaukset 3
- tippaliisa
tai sitten vaan kotona. Oon tylsä kai, mutta minkäs sille voi....
- DD---
Nauttia hiljaiselosta maaseutumaiseen tapaan eli sitä normaalia juhannustemmellystä grillaillen hyvässä kaveriseurassa. En ole edes jaksanut kattoa onko mitään paikallisia kemuja kun nyt on fiilikset semmoset että ku sais vaan rauhassa maata vaikka keskellä peltoa ja kattella kun pilvet kulkee.
- mikäli tanssiminen kiinnostaa
tosi en mene takuuseen vastakkaisen sukupuolen vapaasta tarjonnasta :?
Lähinnä olisi Toholammin Lammin lava22-23.6 klo 21-02
Vaihtoehto Sievin Urjanlinna 22.6.2007 ??
Itse ehkä pidän vapaata istuskelen grillaten kotosalla :D ja nestetasapainosta huolehtien ;)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791319
- 831204
- 96967
- 48813
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su40713Haluatko, että kierrän sinut kauempaa
Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.83589Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni
mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä29516Mikä on vahvuutesi palstalla?
Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr111510Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su44468Tunnetta ja sinua on vaikea kuvailla
Paremmin se varmaan aukeaa muulla tavalla. Olen merellä, jossa kovin usein puhkeaa rajuilma ja huomaan taistelevani hu33455