http://www.nemesis.fi/kauppa/?cmd=tuote&id=178
mitä kuuli tos esimerkiks kantsii käyttää??
onko toho varaosia ?
onko hyvä ase vai ihan p!!??
mitä kuuli tos esimerkiks kantsii käyttää??
onko toho varaosia ?
onko hyvä ase vai ihan p!!??
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Sehän on vanhakunnon fa mas tähtäin on aika pieni joten yhdesti pelannut vaan kyseisen laisella aseella tähtäsin sarjalla joten tähtäin on vähän huono mutta muuten ihan hyvä.
En oikeen tiiä mutta kaverilla on tollanen ja omasta mielestä:..
Hyvät puolet:
-nopea sarjatuli
-ei ainaskaa oo menny rikki ja on onllu sil jo
2vuotta
-halpa
Paskat puolet:
-Se mistä säädetään varmistimelle, sarjatulle ja oneshotille on tukin alla, joten kun pidät asetta (tähtäät) ja aseesi nojaa olkapäätä vasten niin tulenvalitsija kääntyy ja joudut kääntämään sen takaisin. Jos et huomaa että se kääntyi ja se on kääntynyt vaikka varmistimelle niin olet kusessa kun vihollinen huomaa sinut.
-Hiukan huono pitää kädessä
ja siinä oli mun mielest paskat ja hyvät puolet :)
kyl mielummin ostaisin jonkun muun kun ton, vaikka toi onki aika halpa
Siis se voi kääntyä se tulenvalitsin.. mutta tuskin se uudessa aseessa kääntyy niin helposti. Kaverilla sentään jo 2vuotta vanha joten se on vähän löystynyt
Ei kannata ostaa sähkötoimista asetta, niihin pitää ostaa erikseen akku ja laturi, jousitoiminen on mielestäni paljon parempi.
Käyppä www.proairsoft.com
Miksi ei sähköä jos on varaa siihen?? Famasi on ihan toimiva ase, mutta hieman vanhentunut, koska sattuu olemaan ensimmäinen kunnollinen sähkötoiminen airsoft ase. Huonoja puolia ovat kamala nitinä rungon olessa muovia ja toinen huonopuoli on moottori ja aseen viritettävyys.