Rullaohjaimessa on asento manuaali, mutta en onnistu säätämään muuta kuin kontrastia, aukko ja suljinaika säätyvät edelleen itsestään. A/S asennossa voi säätää jompaakumpaa. Onko pokkarissani joku moodi päällä vai kenties.ISO arvo on kyllä säädettävissä.
Vastaukset 2
- ..kysymys
Keksin itse katsoa ohjekirjasta ja huomasin ettei näitä kahta voikkaan säätää samanaikaisesti.En myöskään väitä että tarvis.. Tietty jos haluan ottaa huonoja kuvia olis hyvä jos olisi mahku säätää asetukset pieleen..
- kuvia
Huonoja kuvia ei ole olemassa, ne ovat "taiteellisia" :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 591180
Martina Aitolehti veti kohtalokkaat hääkännit - Alttarilla ikävä temppu Esko Eerikäiselle
Ex-pariskunta Aitolehti ja Eerikäinen pitävät yhdessä Martina & Esko podcastia. He ovat kertoneet kansalle mm. hääaamust571108Haluatko mies mennä naimisiin melko pian, ku ollaan kohdattu?
Mä haluaisin mennä mahdollisimman nopeesti....💍1141032Vappu Pimiä lataa suorat sanat TTK-lähdöstään - Yksi asia elämässä muuttui pysyvästi
Vappu Pimiä astui pois Tanssii Tähtien Kanssa -juontajan pallilta viime syksynä. Pimiällä oli pitkät perinteet TTK:ssa,7950- 96930
Vain elämää: Silmiinpistävä muutos heti ekassa jaksossa - Onko tämä hulppeampi kuin entinen?
Vain elämää on totuttu näkemään Hirvensalmella sijaitseva Satulinna. Uudella kaudella kuvauspaikka muuttuu Calliolaksi.5765Sinulle jota kaipaan!
Tunnen sinua kohtaan jotain, mitä en enää osaa selittää pelkällä ihastumisella. Se on kiintymystä, kaipuuta, romanttista27721Onko naisten "ahdisteluhysterian" kulttuuria kritisoivat miehet itse ahdistelijoita?
Tällaisen kuvan saa, kun tästä aiheesta tekee aloituksia: aina luullaan, että "ahdisteluhysteriaa" kritisoiva mies on it192666- 71649
- 73627