siipiravintola

onko joku käynyt jo siinä uudessa ravintolassa jonka nimi on "siipiravintola"?? millaista ruoka oli? :)
4644
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mahtavaa settii! Suosittelen! Ystävällinen henkilökunta ja bisse on muuten taatusti viileä!

Äänestä
  • On myös mukava siipiravintola...Balttiarallaa 50 lokkia syö sun herkullista pitsaa....muuten ihan Yes place.....

    Äänestä

  • Pizzerian terassi kirjoitti:

    On myös mukava siipiravintola...Balttiarallaa 50 lokkia syö sun herkullista pitsaa....muuten ihan Yes place.....

    Juu, lokkeja löytyy monien muidenkin ravintoloiden terasseilta! Ainakin kauppatorin lähistöllä törmää valkoisiin lintuihimme valitettavan usein eikä ne tosiaan pelkää mitään

    Äänestä

  • Eilen kävästiin parin kaverin kanssa ja ehdottomasti parhaat siivet mitä kaupungista löytyy... Bissen kanssa mitä mainionta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kokemuksia?? kirjoitti:

onko joku käynyt jo siinä uudessa ravintolassa jonka nimi on "siipiravintola"?? millaista ruoka oli? :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu