niin saatanan surkea bändi, että se pitäisi kieltää laissa. Tuollaista paskaa ei kuule kenenkään muun tekemänä koko maailmassa. Säälittävää, tekotaiteellista, sisäsiittoista länkytystä kuvottavalla mansen murteella vuodesta toiseen. Hyi helvetti.
Eppu Normaali on
10
1833
Vastaukset
- ..Kajander..
..on oikein hyvä ja vaihtaa radiosta taajuutta, jos
sieltä mahdollisesti rupeaa soimaan esim.
Eppu Normaali.- Herra Kajander
Mutta se ei tee tästä kuvottavasta paskabändistä piirunkaan vertaa parempaa. Se todellakin pakottaa vaihtamaan taajuutta. Täytyy vain ihmetellä näiden jukolan veljesten motiiveja tuollaisen roskan tuottamiseen. Luulisi, että olisi itselläkin kivempaa, kun tekisi jotain, mikä on oikeasti tasokasta.
- ..Herra..
Herra Kajander kirjoitti:
Mutta se ei tee tästä kuvottavasta paskabändistä piirunkaan vertaa parempaa. Se todellakin pakottaa vaihtamaan taajuutta. Täytyy vain ihmetellä näiden jukolan veljesten motiiveja tuollaisen roskan tuottamiseen. Luulisi, että olisi itselläkin kivempaa, kun tekisi jotain, mikä on oikeasti tasokasta.
..Kajander etsii itselleen joitakin
sellaisia aiheita joista itse tykkää ja
antaa tämän ns. kuvottavuuden olla omassa
rauhassa, sillä elämässä pitää olla
enemmän ilon aiheita, jotta ei tarvitsisi
vatkata tätä samaa sontaa päivästä toiseen.
Piristy hyvä herra Kajander!!! - åe,rop eopopko
..Herra.. kirjoitti:
..Kajander etsii itselleen joitakin
sellaisia aiheita joista itse tykkää ja
antaa tämän ns. kuvottavuuden olla omassa
rauhassa, sillä elämässä pitää olla
enemmän ilon aiheita, jotta ei tarvitsisi
vatkata tätä samaa sontaa päivästä toiseen.
Piristy hyvä herra Kajander!!!Paskan soitossa. Siinä on niin jonni joutavaa sontaa!! Samaa kaavaa vuodesta toiseen. Alakuloisen epävireinen laulaja uikuttaa keskinkertaisia sanoituksia samalla tempolla! Ja juntit ostaa levyt!!!!!!!!!!!
- metalunion
åe,rop eopopko kirjoitti:
Paskan soitossa. Siinä on niin jonni joutavaa sontaa!! Samaa kaavaa vuodesta toiseen. Alakuloisen epävireinen laulaja uikuttaa keskinkertaisia sanoituksia samalla tempolla! Ja juntit ostaa levyt!!!!!!!!!!!
myy, myy, myy.
- Eppu Normaali
Veltto Virtanen on paras
- tutustu sanoihin
KUUNTELE esim reppu ykkösellä olleita kappaleita ja totea biisien sanoitusten muistuttavuus muista ja kantaaottavuus. Niin eihän kaikki voi kaikesta tykätä kuten en itsekkään huutele tylsyyksiä jollekin Souvareille vaikka huona musaa mielestäni onkin
- äidinkieli heikkoa
voi sitä veikkoa, jolla äidinkieli on niin heikkoa!
Sanoppas ja sanoppas. Kappas ja Barabbas.
Sanopas ja anopas anteeksipyyntöä yhden kerran.
Saat opetusta äidinkielen herran. Herra maisterin.
- roketo
onhan eppujen meno lässähtänyt, mut kun kuunnellaan ihan ekoja eppujen biisejä niin siinä huomaa, että lauletaan asiaa eikä mitään turhaa löpinää niin kuin nykyään. maaseudulta on eput lähtösin ja kyllä sen jälleen huomaa että viisaat ihmiset tulee maaseudulta.
- Herra Melperi
Nykyisellään Eput on tylsää tasapaksua jollotusta ei sitä kuuntele sikakaan vingumatta-paras levy oli Aknepop!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1897257Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1273280Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?1161942"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?511866Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p611847- 191799
Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am811776Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.61675Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m171561- 691393