Nyt olisi radio pookissa pattijoen protestilaulajan uudet biisit. Maksetut optiot, sekä viagraa ja kossua. Siitä vaan,radio aallot ovat kansalaisia varten. Hyviä biisejä ovat,itselläni ovat ne cd,llä.
Pattijoen protestilaulaja
Uudet biisit
41109
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Tervahattu.
Kyllä ne pookissa osaa, ei muka ole biisejä siellä. On ne siellä,tekijät kertoi sen itse. Miksi valehdella ihmisille, kun ne pitää vain soittaa ja sillä hyvä. Varatoive mukaan, juuri nyt ei meillä sitä biisiä ole. Onko jo paikallisradiokin sortunut outoihin kujeisiin.
Itsekki soitin biiseistä, mutta on niillä maaginen valta, eivät edes lue toivomusta,mihin tällaisesta rahan ryöstämisestä pitäis valitus tehdä. Eikö niitten kuulu lukea kaikki laulutoiveet. jos joku tietää mihin tällaisesta touhusta voi tehdä valituksen kertoisiko hän sen tänne,tekstarit sinne ohjelmaan kun ei ole mitään halpaa, ja jättävät lukematta ne.
Järviradio ainakin soittaa, ne ymmärtää musiikista jotain. Kilauttakaa järviradioon. Siellä on myös Punaisen hirsimökin mummo niminen biisi, kuulin sen silloin sieltä.