juhannus muisto

mittu-maaria

Saavuin vuokraamalleni mökille juhannusaatto aamuna.
Etsin avaimen sovitusta paikasta ja vein matkatavarani sisälle. Laitoin ruokatavarat jääkaappiin ja päätin ensi töikseni kahvit juotuani lähteä tutustumaan ympäristöön. Rantasaunan katto näkyi verannalle jossa seisoin, järvi kimalteli hellepäivän auringossa houkuttelevasti.
Otin pyyhkeen mukaani, olisi kiva pulahtaa veteen ja huuhdella matkapölyt ja hiki pois! Laskeuduin rantaan johtavat portaat alas. Ylläni oli minihame ja kevyt toppi. Voi pahus, unohdin bikinit mökille, mutta paikka olikin sen verran syrjäinen, että päätin pulahtaa veteen eevanasuisena. Voi, mikä ihana nautinto oli uida viileässä vedessä! Maltoin lopulta nousta laiturille ja levitin ison pyyhkeeni siihen. Päätin ottaa hetken aurinkoa siinä laiturilla vatsallani maaten, jonkin ajan päästä käännyin selin makuulle. Aurinko hyväili alastonta vartaloani ja jotenkin kummasti tunsin kihelmöivää tykytystä alapäässäni ja nännini pamahtivat kivistävän koviksi, ihmettelin tuota vähäsen. En ollut huomannut, että minua tarkkaili shortsiasuinen mies lähietäisyydeltä pensaan suojasta. Melkein nukahdin hetkeksi, yht äkkiä heräsin tunteeseen miten joku hieroo aurinkovoidetta rintoihini pyöritellen ihanasti, venytellen kovia nännejäni, värähdin, kuin sähköiskusta, niin ihanasti hän nipisteli nännejäni!Jotenkin tutunoloisesti. Käsi lipui vartaloani alaspäin vatsalle, reisille, niiden sisäpinnoille, pakostakin levitin vähän jalkojani ja ihanan utelias käsi hieroi kostunutta vakoani, kaksi sormea painui sykkivään pimppaani ja yksi rasvattu sormi peppuuni. Samalla hän alkoi imeä ja nuolla klitoristani, värähdin ja voihkaisin. Olin todella lähellä ihanaa orgasmia. Oliko tämä unta, vaiko totta, joka tapauksessa en halunnut hänen lopettavan... Hän nosti jalkani harteilleen ja ohjasi kovan kalunsa sisääni ja alkoi naida ihanan rajusti. Samassa tunsin toisetkin kädet rinnoillani hyväilemässä ja poskeani vasten tunsin kovan kalun , jonka mies ohjasi huulilleni, nuolin pyörittelevin liikkein terskaa ja lopulta hän työnsi sen suuhuni. Nyt en voinut erehtyä tunsin aivan selvästi miehen joka oli minua naimassa. Avasin silmäni, hämmästykseni olikin melkoinen, sillä tunsin kumpaisenkin miehen. Olinkin joskus vähäsen epäillyt, että he olisivat kaverukset. Minua olikin naimassa Jyri, jonka kanssa tapailimme aiemmin muutamia kertoja ja vieressäni oleva mies oli Harri nykyinen miesystäväni. Jostain Harrin puheista aavistelin heidän olevan kenties tuttuja. Kumpaisenkin kanssa olin jutellut
fantasiastani, että haluaisin joskus kokeilla olla kahden miehen kanssa yhtaikaa. "Yllätyitkö?" Jyri kysäisi. "Vähäsen" vastasin. Harri asettui nyt selinmakuulle laiturille ja veti minut päälleen, voi miten ihanasti hänen kova, paksu kalunsa painui märkään pimppaani, aloin ratsastaa. Jyri tuli taakseni ja arvasin hänen aikeensa. Hän alkoi työntää hyvin rasvaamaansa pitkää kaluaan peppureikääni. Nyt olin niin täynnä kahta miestä! Voihkin ja uikutin, en voinut juuri liikkua he määräsivät tahdin. Sain varmaan ainakin neljä rajua orgasmia, niin hyvältä se tuntui. Hyvältä sen täytyi tuntua myös miehistä! Jyri puristeli pakaroitani ja läimäyttelikin välillä niitä kiihottavasti. Hän laukesi ensiksi hurjasti karjahtaen. Pian hänen jälkeensä myös Harri syöksi spermansa sisääni. Makailimme pitkään kolmisin siinä laiturilla. Kunnes lähdimme saunan lämmitykseen...!Ja ajatella meillä oli vielä koko juhannuksen pyhät aikaa temmeltää yhdessä.

5

21650

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hieman juoni katkesi

      taisit ollakin päiväunilla?.

      • mittu-maaria

        En toki nukkunut ja tarinaan löytyy jatkoa kinky-osastosta tällä samalla nimimerkillä kunhan ehdin kirjoittaa!


      • seuraavalla tarinallasi
        mittu-maaria kirjoitti:

        En toki nukkunut ja tarinaan löytyy jatkoa kinky-osastosta tällä samalla nimimerkillä kunhan ehdin kirjoittaa!

        Paskajuttuja riittää muutenkin, pervo homo.Olet sairas, ymmärrätkö.


    • kipaXXX

      Mukavahan tarina se oli! Ei noista idiootti-kommenteista kannata välittää ;) Lisää vain hyviä tarinoita :)

      • minähänsevaanoon

        Hyvä tuo oli. Kaipasinkin tarinoita joissa runkataan oikein kunnolla ja niin kovaa että pallit katkee! Eihän tuo nyt ihan sitä ollut, mutta jatka!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      108
      2227
    2. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      103
      896
    3. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      66
      843
    4. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      47
      808
    5. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      21
      766
    6. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      518
      725
    7. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      76
      640
    8. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      64
      625
    9. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      23
      590
    10. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      57
      561
    Aihe