Vietitkö juhannusta yksin, tahtomattasi? Avosi valitsi bilekaverinsa ja lähti.Kauanko suostut viettämään juhlasi yksin mutta arjen yhdessä.
Luulen, että elämällä on varattuna sinulle sellainen ystävä, joka haluaa myös juhlia kanssasi.Et ole ikävä ihminen.
Luulen, että elämällä on varattuna sinulle sellainen ystävä, joka haluaa myös juhlia kanssasi.Et ole ikävä ihminen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Jos tuollaisen tempun teki niin ei kannata jatkaa yhteiseloa. Olet saanut lapsen kumppaniksi. Ei kannata odottaa ja katsoa mitä vetoja seuraavaksi. Hyvät jussit kuitenkin!
käyppä keskustelupalstan AVIOERO-sivuilla, ehkä avioliitto-sivuilla myös..
Juhlat juhlittu ja palattu ON kahden vuorokauden retkuilureissulta.Hieman varovaisena mutta tyytyväisenä.ARKI sujuu taas YHDESSÄ seuraavaan JUHLAAN,tupareihin,kaverien merkkipäiviin,uuden vuoden vastaanottoon...tms.Kuvio on tämä.