Ja jtn. vielä :>> Ladattavasta x)

Haluisin tietää, mistä näitä hackeja saa ladattua. EN oo sit jaksanu selailla viestejä läpi, kun on nii v*t*n hidas netti.. ://

Ja: Mitä kaikkia hackeja on?

Tiiän et teiniraskaus ainaski... :O

Oon mä semmosii hack ilmotuksii huomannu :D
3333
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Voisitko kertoa minulle mistä saa tuon Teiniraskaus jutun?

Äänestä

niitä on semmonen et jos on raskaana nii voi vaihtaa vaatteita.(eli ei varmaa tartte pitää äitiysvaatteita) ja sit on semmonen et teini voi muuttaa pois kotoo yksin. en oo sit varma noista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Elyte kirjoitti:

Haluisin tietää, mistä näitä hackeja saa ladattua. EN oo sit jaksanu selailla viestejä läpi, kun on nii v*t*n hidas netti.. ://

Ja: Mitä kaikkia hackeja on?

Tiiän et teiniraskaus ainaski... :O

Oon mä semmosii hack ilmotuksii huomannu :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu