Odotan että hän suutelisi minua

Mutta ei ole vielä suudellut. Ja pahalta näyttää tulevaisuuskin:( Minä olen kyllä mennyt hyvin lähelle sitä varten.
91789
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

tehdä aloitteen tyylikkäästi.

Äänestä

Olen ihan kamalan kamalan rakastunut ja odotan sitä tapaamistamme kamalan kamalan paljon..Ja suudella nii-in paljon haluaisin mutta olen niin ujo..;)

Äänestä
  • Nyt kun tapaamme seuraavan kerran sinun täytyy reipastua. Odotan sitä kovasti.

    Äänestä

..harkita suudelman antamista kun ensi kerran olet hänen lähellä. Eiköhän hän siihen vastaa tavalla tai toisella. Pinkoo pakoon, keskustelee asiasta tai suuteloo takaisin jos hyvin käy:)
Toisaalta halailu kyllä yleensä johtaa suudelmaan..oletteko edes halailleet? Halatahan voi ystävääkin tosin silloin se ei etene suuteloon saakka.

Äänestä
  • En tiedä pitääkö hän halailusta, kun en ole koskaan nähnyt hänen halaavan ketään. Olen kyllä istunut hänen lähellään ja se oli hyvin mukavaa.

    Äänestä

  • odottava... kirjoitti:

    En tiedä pitääkö hän halailusta, kun en ole koskaan nähnyt hänen halaavan ketään. Olen kyllä istunut hänen lähellään ja se oli hyvin mukavaa.

    Vaikea kommentoida kun en tiedä ikääsi tai sitä onko tämä ensimmäinen tyttö-/naisihastus.
    Jos olet jo varttuneempi olisi ajan hukkaa olla selvittämättä tilannetta. Jos taas nuori ja ensirakkaus niin aika kyllä näyttää etenemisen suunnan.
    Useimmiten jos vastakaikua ja kiinnostusta löytyy myös toiselta. Värinän aistii, vaikka vain vierekkäin istumalla.

    Äänestä

Se ei kyllä tule toteutumaan, kun siihen ei ole lupaa. Mutta luvatonhan se sitten oikein kiinnostaa...:) Ajatuksetkin alkaa aina harhailla ties missä ja sitten ahdistaa... Olen yrittänyt kylmettää itseni, mutta hänen lämpöänsä en voi vastustaa.

Äänestä

kulkevat käsi kädessä.

Äänestä

Ei muuta kun moiskauta pusu ensin poskelle ja jos suopealta tuntuu, niin hetiperään huulille.

Jos vastustelee, eikä sytytä, niin lopeta siihen ja lyö kaikki vain leikiksi.

Rohkea rokan syö!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


odottava... kirjoitti:

Mutta ei ole vielä suudellut. Ja pahalta näyttää tulevaisuuskin:( Minä olen kyllä mennyt hyvin lähelle sitä varten.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu