Olenko raskaana

poikakaverini hieroi mua teltassa juhannuksena, ja tulin kosteeksi. hänellä oli kosteutta käsissään, nyt epäilen että olen raskaana, voiko hieromalla tulla raskaaksi ?
2753
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

jos poikakaverisi hieroi alapäätäsi ja tämä kosteus käsissä johtui siitä että oli tyyd.itseään tai muutoin lauennut, niin jos niissä käsissä on ollut siittiöitä, voit toki tulla raskaaksi!

Äänestä

07-92=15
tietysti olet raskaana olit jo kun menit siihen telttaan sillä vain raskaana olevat menevät telttaan!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


satumainen92 kirjoitti:

poikakaverini hieroi mua teltassa juhannuksena, ja tulin kosteeksi. hänellä oli kosteutta käsissään, nyt epäilen että olen raskaana, voiko hieromalla tulla raskaaksi ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu