Minulla on piha-altaassani Libel 4000 suodatinjärjestelmä ja siinä on nyt sellainen vika että siinä mustassa mötikässä, missä se UV valo palaa niin se valo alkoi ensin vilkkua ja nyt se on sammunut kokonaan eikä se suodatintynnyrikään toimi kunnolla nyt kun tuo UV mötikkä ei toimi. Onko kellään ollut samanlaista juttua että osaisi sanoa mikä siinä voisi olla ja riittääkö että ostaisi uuden polttimon vai pitääkö ostaa koko mötikkä, se on jo huomattavasti kalliimpi. Kertokaa, jos tiedätte.
Tietäsikö joku
suodattimesta
0
338
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 753607
- 622694
- 812647
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.582418Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1922363Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu2622205- 451943
- 441769
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t151501EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1491418