Hotelli Divan, Alanya

Onko kellään kokemuksia ko. hotellista? Millainen allasalue/paistaako aurinko altaalle koko päivän? Ja millaista on henkilökunta?
3532
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Olin siellä kaksi viikkoa. Allasalue oli aika pieni mutta aurinko sinne paistoi hyvin, tosin en siellä kovin paljoa ollut. Suosittelen rantaa!
Henkilökunta oli ihan asiallista ja mukavaa. Ihan hyvä perushotelli, tosin miinuksena ettei huoneessa ollut minibaaria.

Äänestä
  • Hotellin sijaintihan taitaa ainakin olla erinomainen. Entäs aamupala, minkälainen oli? Mites huoneen varustelu muuten, tv taitaa olla, entäs hiustenkuivaaja?

    Äänestä

  • muutama kysymys kirjoitti:

    Hotellin sijaintihan taitaa ainakin olla erinomainen. Entäs aamupala, minkälainen oli? Mites huoneen varustelu muuten, tv taitaa olla, entäs hiustenkuivaaja?

    nostetaan

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mopsii kirjoitti:

Onko kellään kokemuksia ko. hotellista? Millainen allasalue/paistaako aurinko altaalle koko päivän? Ja millaista on henkilökunta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu