Pohdiskelimme kaverien kesken sitä, kumpi vetää puoleensa sivistymättömämpää väkeä, moottoriurheilu vai jääkiekko. Jääkiekko on moraalitonta väkivallan takia, moottoriurheilu taas on enemmän automerkkien ja tupakan mainontaa.
Kummankin lajin aktiivit ovat henkisiltä ominaisuuksiltaan surkeita, mutta kummat ovat tyhmempiä?
Moottoriurheilu vs. jääkiekko
kumpi pahempi?
3
559
Vastaukset
- ehdottomasti
Moottoriurheilijoiden henkinen kehitys on jäänyt puolitiehen, moraalista ja tyylistä ei ole tietoakaan. Veroja ei makseta Suomeen, tupakkaa mainostetaan, varsinkin Mika Häkkisen virnunaama on pahinta mitä tiedän.
Saatanallisen vastenmielistä porukkaa.- ja rankasti
Sinäkö maksaisit verot Suomeen ja sinunko autoon ei saisi laittaa tupakkamainoksia joista saa kymmeniä miljoonia jos olisit formulakuljettaja ? On sulla kadehdittava moraali ei voi muuta sanoa.
- ...
Moneenko "kaveriin" multipersoonasi on jakaantunut?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1372217
Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1311568En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k1461532- 631254
Saran ökytyyli käänsi katseita.
On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.1411225The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut121121Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä
Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall226965- 156906
Tiedän kaiken sinusta ja kaikesta
Tiedän miten kärsit. Tiedän millanen oikeesti oot. Tiedän miksi valehtelit, tiedän miksi satutit mua. Tiedän mitä tapaht57833Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek20809