Pamela Andersonin agentti Lars Sonck kehottaa Ellen Jokikunnasta pyytämään anteeksi juhannuksen tolailujaan. Onko Ellen anteeksipyynnön velkaa? Ilta-Sanomat kirjoittaa myös asiasta.
PYYDÄ ANTEEKSI, ELLEN
Meitsi...
141237
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Ihan oikein palauttaa Ellen maanpinnalle. En ensinnäkään ymmärrä miksi juontajan sallitaan olla noin päissään työtehtävissä ja toisekseen, miten yhdellä akalla on oikeus nolata suurella rahalla Suomeen tuotu julkkis. Tuskin sitä Pamelaa tänne roudattiin Ellen-jumalattaren pilkattavaksi.
Käsittämätöntä ylimielisyyttä Elleniltä. Jos hänellä oli jotain henkilökohtaista Pamelaa vastaan, olisi käsitellyt sen lavan takana. Hän sai kuitenkin palkan juonnostaan, eikä yleisöä kiinnosta katsella tuollaista noloa käytöstä.
...mukaan meni juontaminen, selittää Jone Nikula. Jos käsikseen nojattiin, niin miksi Pamelan agentti odottaa anteeksipyyntöä?
Taitaa ritari-Jonen puheet haista pahemman kerran. Sais Ellen kantaa vastuunsa ja selittää itse sekoilunsa!
Kyseessä taitaa olla joku Suomi-agentti, joka on vaan mennyt tähän vouhotukseen mukaan.
Toivottavasti Ellen ei koskaan hankia omia lapsia. Varsinainen esikuva estradilla.
Myötähäpeä on suuri!
ensin jaapattiin susan kurosta puoli vuotta. keskinen sai huomiota vain pari kuukautta. nyt sitten on ellen vuorossa.
me osaamme puhua vain yhdestä asiasta kerralla. voi ellen pyydä jo anteeksi niin siirrymme seuraavaan keskusteluaiheeseen
pyydä anteeksi -ihan vain kiusaksi -koska täällä ei osata muusta valittaa
samaa jankkaamista
-minä pyydän: Ellen älä sano mitään! Koirat haukkuu mutta antaa niiden räksyttää:-))))
sedu vaatii elleniä pyytämään anteeksi, joten eipä sillä muuta vaihtoehtoa ole=)
Jaa, niinkö pitää tehdä jos kerran Sedu sanoo...??? Ei kai se äijä mikään jumala ole?!?
Seduhan vaati Elleniltä anteeksipyyntöä jo tiistaina iltalehdessä. Tai ei nyt suoranaisesti vaatinut, vaan sanoi että "harkitse edes".
Ei tunnu edes harkitsevan......
ellenkö on sitten joku jumalatar joka saa tehdä ja sanoa mitä haluaa??? sedu kuitenkin tässä tapauksessa oli "pomo", joka ellenin palkkas, että kai sillä jotain valtaa on, enemmän ku ellenillä..... vai???
äijä sattuu olemaan "työnantaja" joten eipä ellenillä ole vaihtoehtoja jos meinaa jatkossa saada töitä suomenmaassa=)
Olihan tuo vähintäänkin ilkeilyä Pamelaa kohtaan mitä nyt vähääkään osaan tulkita Ellenin käytöstä. Voipi toki olla näytelty pätkä mutta mielestäni pikemminkin oli kyseessä Ellenin silkkaa herjausta Pamelan luonnottomia muotoja kohtaan ja pilkalta se mielestäni vaikutti hyvin pitkälti. V...u -sanaakaan ei olisi varmaan välttämättä tarvinnut viljellä, olihan sentään Pamelan iäkäs isäkin paikalla. Vaikutti videon perusteella että Pamela oli vaivautunut tilanteesta eikä saantu oikein suunvuoroakaan kun Ellen kohelsti siinä sellaisella asenteella että!
Jonekin tyrkyllä joka paikassa nykyään, hänen pärstäänsä näkee jos jonkinlaisessa yhteydessä. Ei siinä mitään, julkisuuden henkilö. Mutta että kaiken kukkuraksi yhdessä juontamassa festareita, näytti kyllä siltä että olisivat kuuluneet yleisön joukkoon ja varmaan ensi vuonna siellä ovatkin...
asiallisuus olisi paikallaan
agentti Lars Sonck KEHOTTAA Ellen Jokikunnasta pyytämään anteeksi JOS se ymmärtää ees vähän huumoria!