Tämä EI ole VITSI! Olen sellaisen firman palveluksessa jonka työtehtävissä joudun reissaamaan ympäri maapalloa. Olen hieman vahingossa innostunut varmaan monista vastenmielisestä harrastuksesta,sillä nautin bongata ITSESTÄNI uusia loislajeja(Suolisto & iho/karvotus).Lähtiessäni reissuun en hanki suojausta ja paikan päälläkin altista itseni tahallaan uusille loislähteille. Tottakait hankin lääkityksen kun olen todennut lajeja tai olo käy liian kiusalliseksi/sairaaksi. Minua kiehtoo ajatus että ne elävävät minusta ja kuolisivat ilman minua. Ja en sano etteikö hillitön kutina yöllä herätessä nostaisi adrealiinia, kun ei tiedä aiheuttaako sen vaaraton vai
jopa vaarallista tautia levittävä loinen. Näin saa elämään vähä jännitystä,eikä tartte lähteä itseään kauemmaksi bongailemaan.
ONKO MUITA JOITA ASIA KIEHTOO??
jopa vaarallista tautia levittävä loinen. Näin saa elämään vähä jännitystä,eikä tartte lähteä itseään kauemmaksi bongailemaan.
ONKO MUITA JOITA ASIA KIEHTOO??
Vastaukset 4
Vanhimmat
ootko harrastanut seksiä ilman varmuus välineitä?, siitäkin tulee ylimääräistä jännitystä elämaan...
En,koska en halua muitten karsia minun omasta
pikku harrastuksestani. Varsinkaan kun herpexeen
ja hiv:iin ei ole parannus keinoa.
mitä naiset sanoo?
Harrastuksellani ei kylla ole seksuaallisten
mieltymyksien kanssa MITAAN tekemista!!!
Perverssi en ole.