haamu vai mikä?

aconilla otin testin haamu pluss tuli ,ja toisen merkkisellä vielä haamusempi ,tuleeko mitään viiva 2 jos ei oo raskaana,haaleampi on kumminkin punertavaa
1415
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tee aamupissasta 2 päivän kuluttua uusi testi niin varmasti tummuu viivakin. Aconin testit on tosi herkkiä eli ne näyttää sellaisen raskauden joka on nipannut kiinni mutta irronnut eli niin sanotusti nänä aikaiset keskenmenot joita moni nainen ei edes tiedä saaneensa. Mutta mulla liian aikaisin tehty testi näytti haamun aconilla ja 2 päivän päästä ihan norm. biocard tai jotain antoi tosi vahvan plussan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


j++++++++++ kirjoitti:

aconilla otin testin haamu pluss tuli ,ja toisen merkkisellä vielä haamusempi ,tuleeko mitään viiva 2 jos ei oo raskaana,haaleampi on kumminkin punertavaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu