Tanssin

Unessa tanssin valssia ym. ensimm.yönä ex poikaystävän kanssa ja hyvin meni vaikkakin jotain puuttui.Viime yö oli sitten melkoista tanssimista ja menoa mutta en osaa sanoa kenen kanssa.Uni oli todella sekava ja tunnelma kummallinen.
2151
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

merkki. Mutta jos unen tanssittaja rupeaa olemaan tuntematon niin ehdotus olisi. Katso tarkkaan missä liikut ja minkälaisten ihmisten seurassa.

Äänestä

symbolai itse elämää. Olet solmimassa rakkaussuhteen, tai haaveilet sellaisesta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jo toinen yö peräkkäin kirjoitti:

Unessa tanssin valssia ym. ensimm.yönä ex poikaystävän kanssa ja hyvin meni vaikkakin jotain puuttui.Viime yö oli sitten melkoista tanssimista ja menoa mutta en osaa sanoa kenen kanssa.Uni oli todella sekava ja tunnelma kummallinen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu