Paljonko ne

Cavessa eilen ne olusten passit, kun mainostivat että kovaan alennukseen möisivät?
31185
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Imetkö perseesees viimisetkin rahasi?Eikö se ole sama mitä maksaa!!Pysy poissa olusilta;säästyypähän nekin sentit eikä tarvitse olla kankkusessa.

Äänestä
  • kun oot niin äreä? Ei varmaan sulle kuulu ite kenenkin juomiset tai säästämiset! Kandee varmaan ittes pysyä olusilta pois, jos selvänäkin(?) oot noin vittumainen, niin voin vaan kuvitella sut humalassa :-(
    Sun kaltaset on Iisalmelle hyvää mainosta!!!

    Äänestä

32€ ja siel oli kilpailuja et voi voittaa lippuja...tänään vissiin kans...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


maksoi kirjoitti:

Cavessa eilen ne olusten passit, kun mainostivat että kovaan alennukseen möisivät?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu