Mistä saa Levis-farkut

Hämeenlinnassa

Myykö Hämeenlinnassa mikään liike Levi's-farkkuja. Olen yrittänyt etsiä, mutta ainakaan CM, Prisma ja Anttila ei myy.

8

3154

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ????

      hei cittari,prisma,anttila,mikä vitsi tää nyt on!!??kannaittaisko mennä ihan johkiin merkkiliikkeeseen,esim.jim & jill,vilma ja ville,catwalk,yms!!!!

    • tysse

      Hämeenlinnassa Jim&Jill myy Leviksiä ja Citymarketista taitaa löytyä sitä Leviksen halvempaa versiota; Levis Signaturea.

    • ja täältä

      pitäis löytyä eli tiiriön tarjoustalossa muistaakseni on...

      • löytyykö niitä

        aitoja levis farkkuja Hämeenlinnasta,kaikenlaisia kopioiden kauppiaita kyllä löytyy.


      • Idiootti
        löytyykö niitä kirjoitti:

        aitoja levis farkkuja Hämeenlinnasta,kaikenlaisia kopioiden kauppiaita kyllä löytyy.

        Vai että oikein aitoja leviksiä?? Syvä uuh... Mahtoivat olla kova sana viimeksi joskus 80-luvun alkupuolella, mielummin käyttäisin vaikka kopioita.


      • TUOTTEITA
        Idiootti kirjoitti:

        Vai että oikein aitoja leviksiä?? Syvä uuh... Mahtoivat olla kova sana viimeksi joskus 80-luvun alkupuolella, mielummin käyttäisin vaikka kopioita.

        KIITOS.Myöskin vaatteissa,kuten farkuissa.Köyhien elvisteliöiden keksintöä käytää halpis kopioita ja vieläpä väitää paremmiksi kuin alkuperäistuote.Tyypillistä JUNTTIMEININKIÄ.


      • tytteli kaupungista
        TUOTTEITA kirjoitti:

        KIITOS.Myöskin vaatteissa,kuten farkuissa.Köyhien elvisteliöiden keksintöä käytää halpis kopioita ja vieläpä väitää paremmiksi kuin alkuperäistuote.Tyypillistä JUNTTIMEININKIÄ.

        no eihän jim&jillin kaltaset merkkiketjut mitään kopioita myy, et sieltä ainakin löytyy ihan aitoja. ja mistä hämeenlinnasta muka piratteja löytäis? eiköhän ne oo noita etelän maiden juttuja. ja levikset on ruotsissa ihan hirveessä huudossa nuosison keskuudessa-kyllä ne taas perässä suomeen tulee...


    • aitoasia69

      kaupasta

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Pysy kaukana musta

      Ja kaikista mun läheisistä. Oon tosissani.
      Ikävä
      101
      6133
    2. Kuvaile kaivattusi

      ulkonäköä. 💡
      Ikävä
      212
      3396
    3. Näin susta unta

      Teit siinä temppuja ja kurkit huomaanko. Niinkuin sun tarttis sitä epäillä. Öitä tuimalle!
      Ikävä
      18
      3315
    4. Toiselle puolikkaalleni

      Sinulla ei taida olla kaikki nyt ihan hyvin? Minua itketti eilen kauheasti, sinunko itkuja itkin? Kyllä kaikki selviää j
      Ikävä
      66
      3298
    5. Niin voimakkaat tunteet

      Että ajattelin hänen olevan se elämän rakkaus. Silmien edessä vikitteli toista ja hyvästelemättä hylkäs niin tyhjyys jäi
      Ikävä
      16
      2515
    6. Nainen, sinä viisas ja ymmärtäväinen

      sekä hyvällä huumorintajulla varustettu. Kun kaikki muut ovat kaikonneet, vain sinä olet jäljellä. Ellet kestä kirjoituk
      Ikävä
      24
      2494
    7. Katu täyttyy askelista...

      Hyvää sunnuntaita ja hyvää jatkoa jos näin...Vettä sataa, mutta hyvä vaan, ainakin kasveille.
      Ikävä
      28
      2353
    8. Onko 172cm lyhyt?

      Pitääkö miehen olla pidempi kuin 172cm?
      Sinkut
      265
      2052
    9. Puhe on halpaa

      Katso mitä hän tekee.Teot kertoo enemmän kuin tuhat sanaa.Uskokaa punaisia lippuja.Hyvää yötä.
      Ikävä
      44
      1636
    10. 6
      1398
    Aihe