Tule viroon

Autosi ja veneesi on jo taalla.



Poliisi kehottaa Viroon matkaavia autoilijoita varovaisuuteen
Lukuisia suomalaisia autoja varastettu taas Tallinnassa
3371
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tarttuiko Tallinnassa paha tauti vai mistä johtuu jatkuva vihanpito veljeskansaa kohtaan?

Äänestä
  • huhuista päätellen BB on alati kaljuuntuva kuiva ukko ja ei ole saanut pesää enää vuosiin. Ei ihme että ympärillä olevat alkavat vituttamaan. Tuo klovni aukoo päätään täälläkin kokoajan kateudesta vihreänä meille oikeille skönöille joilla pesän saanti on muutakin kuin paistinpannulla leikkimistä.

    Äänestä

TODELLA tuoretta huumoria BB:llä...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sir BB kirjoitti:

Autosi ja veneesi on jo taalla.



Poliisi kehottaa Viroon matkaavia autoilijoita varovaisuuteen
Lukuisia suomalaisia autoja varastettu taas Tallinnassa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu