Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Haittaako

Miten on haittaako kiero kyrpä sexin harrastamista? Jos on vaikka sivulle kiero niin meneekö se sinne naiseen helposti vai sattuuko se? Turtuuko terskan toinen puoli?
1232
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kyllä uppoaa niin kiero kun suorakin ei haittaa...eikä puudu kumpikaan puoli joku nainen myös erityisesti tykkää jos kyrpä syjäväärä...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jäbä kirjoitti:

Miten on haittaako kiero kyrpä sexin harrastamista? Jos on vaikka sivulle kiero niin meneekö se sinne naiseen helposti vai sattuuko se? Turtuuko terskan toinen puoli?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu