on saanut vastauksen Karjanamuorilta tai Nadja20:ltä?
Minä ainakaan en ole saanut ja ihmettelen vaan kun luvataan, mutta lupauksista ei pidetä kiinni.
Minä ainakaan en ole saanut ja ihmettelen vaan kun luvataan, mutta lupauksista ei pidetä kiinni.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Karjalanmuorilta, ei Karjanamuorilta.
odotellut vastausta jo pidemmän aikaa nadjalta.. alkaa usko mennä
eipä ole vastausta kuulunut ja tuntuu ettei kuulukkaan...
Laittoi viestiä, ettei ehdi nyt katsoa,mutta palaa vielä katsomaan kysymystäni. Eipä ole mitään kuulunut...
vastaili molemmat. Näkivät että olen
- kuningas
- sankari
- isäntä
Ja naureskelivat sitä että kaikenlainen rahvas se koettaakin heitä lähestyä turhanpäiväisine ongelmineen.
Ei niillä ole aikaa vastailla työläisluokan edustajille, ne on hovinarreja.
näkivät myös, ammattilaisia kun ovat, että-olen heimopäällikkö
että voin haistaa teistä huokuvan pelon ja kunnioituksen, nyt kun tiedätte missä mennään sen suhteen kelle povataan, kelle ei ja miksi
yksinkertaisesti *sattuu* olla näin PARAS
Se on tietysti aika olennainen osa repertuaaria, että Tiedän/Näen tulevat nykyiset ja menneet.
Kyselen noilta matalampien taajuuksien näkijöiltä "neuvoja" enimmäkseen läksyn kuulustelu milelessä.
olen alati vaatimaton ja vähättelen itseäni
Nadja,olen kirjoittanu viikko sitte mutta ei vastausta vaan kuulu. :(
sama, näille ilmaisnäkijöille tai epävirallisesti ennustaville hyväuskoiset laittavat vähäisiä ropojaan, eikä vastausta kuulu??
Palstalla on ihan y - tunnuksella toimivia, joilta varmasti saa vastauksenkin, koska tekevät työtään, jossa varmasti jonkinlainen jatkuvuus on tarkoitus.
Nämä Karjalanmuorit ja mitkä lie ovat vain huvikseen
palstalla ilmoittelevia huijareita. Taannoin Karjalanmuori haukkui palstalla nimeltä asiakasta. siinä hyvä esimerkki laittomasta toiminnasta.