voisiko joku kertoo miten saa nopeeta...

niin miten sais nopeeta rahaa? vastakkaa pian tarttisin nopeet ainakin 10k..
2548
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

noh tuota minä tein 0-14 lvl pelkkiä guesteja ja sain 2k mutta voihan sitä tehdä eka night falliin ja farmaa ja sit antaaa faction tyypille mutta se ei ole kauhian järkevää mutta sehä on sun oma päätöksesi!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rahaa!? kirjoitti:

niin miten sais nopeeta rahaa? vastakkaa pian tarttisin nopeet ainakin 10k..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu