Keräys?

aikoo muistaa isättömiksi jääneitä 4-ja 7-vuotiaita lapsia?

Vai jatkuuko "eikun hanaa"-mentaliteetti?
7605
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Pitäs tehdä jotain, kannatan.

Äänestä
  • Kerhohan on ollut jatkuvasti asiallinen sattunutta kohtaan ja muutenkin asiallinen kerho, eikä sillä ole ikinä ollutkaan mitään "hanaa vaan" meininkiä.
    Tässä on täysin turha mitään automerkkiä, tapahtumaa tai sponsoreita lähteä syyttämään, sillä ne eivät ole mitään aiheuttaneet, vaan kuski itse!

    Kyllähän kerho suunnittelee ennalta ehkäisevää toimintaa tälläistä kohtaan ja kerää mahdollisia sponsoreita/varoja sellaiseen.

    Äänestä

  • chrysler pt-cruiser kirjoitti:

    Kerhohan on ollut jatkuvasti asiallinen sattunutta kohtaan ja muutenkin asiallinen kerho, eikä sillä ole ikinä ollutkaan mitään "hanaa vaan" meininkiä.
    Tässä on täysin turha mitään automerkkiä, tapahtumaa tai sponsoreita lähteä syyttämään, sillä ne eivät ole mitään aiheuttaneet, vaan kuski itse!

    Kyllähän kerho suunnittelee ennalta ehkäisevää toimintaa tälläistä kohtaan ja kerää mahdollisia sponsoreita/varoja sellaiseen.

    bemari kerho järestää kunnon pirskeet tämän kunniaks...

    Äänestä

  • sgdsgf kirjoitti:

    bemari kerho järestää kunnon pirskeet tämän kunniaks...

    Bimmeri party Kalajoen hiekkasärkillä? Osallistumis maksu 5 Eur. Ohjelmassa kuminpolttoa ja yllätys yllätys KUKA AJAA PARHAITEN KÄNNISSÄ KISA.

    Äänestä

Täsmennä toki, mitä tarkoitat BMW-yhteisöllä?
Tarkoitatko kaikkia BMW-merkkisellä autolla ajavia? vai tarkoitatko nyt BTCF-klubia, joka ei tietääkseni ollut yliajon takana eikä yliajanut kuljettaja ollut tietääkseni kyseisen klubin jäsen.
Sama jos olisimme vaatineet tanskalaisia muistamaan vuonna 1997 Sten Christensenin ampumien poliisien omaisia. Ei pidä yleistää.

Äänestä

se muille BMW:n omistajille kuuluu?

Äänestä

Vuonna 2000 Concorde syöksyi hotelliin, niin silloinhan kaikki kyseisellä rakkineella joskus lentäneet osallistuivat keräykseen... Hitto mitä provoja täällä oikein liikkuu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Miten BMW-yhteisö kirjoitti:

aikoo muistaa isättömiksi jääneitä 4-ja 7-vuotiaita lapsia?

Vai jatkuuko "eikun hanaa"-mentaliteetti?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu