elikkä ideoita miten voisin sijoittaa kauneudenhoito tuotteeni..mikä huone?miten?... elikkä siis erilaiset rasvat puhdistus maidot yms..? Linkkejä kuviinkin voi laittaa tai muuten vaan yrittää selittää erilaisia vaihtoehtoja :D Kiitos jo etukäteen vaivaa nähneille!
kauneus tuotteiden
sijoitus kodissani :)
3358
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
hmmm, tässä olisi muutama vinkki..
- osta joku teline tai pieni hyllykkö ja laita se lavuaarin viereen, jos kauneus tarvikkeet on esim. pois pestäviä, kuten kuorinta aine.
- omaan huoneeseen, hyllyyn tai muuhun vastaavaan peilin lähelle.
- esim. pesuaineet ja kylpy tuotteet suihkun viereen hyllykköön, ja muut (luultavasti samassa tilassa sijaitsevan..) lavuaarin yllä olevaan kaappiin.
itse en saa kaikkia mahtumaan samaan hyllyyn joten tuotteita on joka puolella :s
:)
Heheh! mullakin niitä on ympäri kämppää ja haluaisin jonkun hienon ratkaisun miten ne sijoittaa... itekkin olen miettinyt jotakin hyllyä, mutta sen pitäisi olla aika iso kylläkin... sitten haluaisin jonkun hienon valaistuksen niille... niinkuin jossain kaupassa... siis sellaisen että se valo olisi vain sillon päällä kun tulisi vessaan, ei koko aikaa :) mut joo täytyy viellä miettii :)
jouduin tilan vähäisyyden vuoksi tekemään siten, että kylppärin peilikaappiin keräsin kaikki mitä tarvitsen päivittäisessä käytössä.
sitten makuuhuoneessa olevaan lipastoon kokosin kaikki muut järjestykseen siten että aina tietty ryhmä yhdellä hyllyllä (esim. meikit yhdessä korissa, hiusjutut toisessa korissa).
toimii ihan hyvin.
ja välillä niitä makkarin lipastosta kantautuu kylppäriin. siksi palautan takaisin aina siivouspäivän yllättäessä.