esittelyissä oli hiljaista

Kolme asuntoa tuli katsastettua tänään. Porukka taitaa olla jo kesälomalla, kun kahdessa kohteessa paikalla vain minä ja esittelijä. Kolmannessa kohteessa paikalle ilmestyi nuoripari, kun olin juuri lähdössä.
5993
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

olimme hieman humalassa ja erehdyimme osoitteesta. Sori.

Äänestä

meilläkin kävi vain kaksi katsojaa,
toinen oli Oulusta,
osti heti, ei tinkinyt,
näytti olevan rahaa vaikka mihin.

Se näyttää olevan että niitä on puolet niitä kun harrastus on asuntojen katselu ja karehtiminen,

mutta onneksi osa kansasta on vaurasta ja ostavaa.

Äänestä
  • Yli puolet näytöissä kavijöistä on juuri niitä tuhnuttajia, jotka tännekin kirjoittelevat muka suurina asiantuntijoina ja sijoittajina, ja joilla ei kuitenkaan todellisuudessa ole itsellään mahdollisuuksia ostaa minkäänlaista asuntoa.

    Äänestä

Varmaan on kesällä hiljaisempaa, mutta tosiostajat liikkuu edelleen.

Äänestä

jos niitä yöllä pidät ja päivät nukut,
niin
hiljaista on,


kuule ei maailma ole niin paha niltä se näyttää jos puoleltapäivin herää,
kylä se kauppa ihan hyvin käy.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tuhuttaja kirjoitti:

Kolme asuntoa tuli katsastettua tänään. Porukka taitaa olla jo kesälomalla, kun kahdessa kohteessa paikalla vain minä ja esittelijä. Kolmannessa kohteessa paikalle ilmestyi nuoripari, kun olin juuri lähdössä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu