onkohan merkkikorjaamolla

kun seatiin vaihdettiin puoli vuotta sitten abs- ohjainkoneisto ja nyt se on taas rikki.Kyllä tulee kalliiksi!
1380
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

takuu yleensa 2v.Laite pitäisi saada takuuseen, työn joutuu varmaankin maksamaan.Mulla kävi samoin, uusu laite kesti vain puoli vuotta ja laitteen hinta vaihtoineen liki 1000€.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


millainen takuu, kirjoitti:

kun seatiin vaihdettiin puoli vuotta sitten abs- ohjainkoneisto ja nyt se on taas rikki.Kyllä tulee kalliiksi!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu