Paris Hilttonin syömän banaanin

kuoret myynnissä !

Ne on dyykattu Hiltonin roskiksesta, oli sieltä löytynyt muutakin käyttö kelposta myyntiin. Kaikkea ei kuulema voida laittaa myyntiin "liian epäsiveellistä" kamaa.

http://www.stara.fi/?p=5989

16

5810

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • trap

      Parisin pitäis varmaan laittaa joku syötti sinne pönttöön.

    • maailman meno

      ihan perseestä.
      Mutta minkäs teet? kyllä idiootteja maailmaan mahtuu.

      • .A.

        ...mutta kuka noita sitten ostaa on aika idiootti isolla I:llä?


      • juuri
        .A. kirjoitti:

        ...mutta kuka noita sitten ostaa on aika idiootti isolla I:llä?

        tarkoitin.


    • Jane D.Kryllgs

      yksityiskohtaista ja erittäin paljastavaa materiaalia Pariksen ja hänen puudelinsa käynnistä Tiffanyn kauneussalongissa. Siellä molempien perskarvat föönattiin ja oli kai hiuksillekin tehty jotain, oliko sitten jatkettu vai lyhennetty, kannattaisi varmaankin kysäistä ennen kuin alkaa puhella tämän enempää.

    • epro56

      4.7-07.No on jo aikoihin eletty,kun sen Diivan banaanin kuoretkin huutokaupataan.Monikohan vetää välistä ja yrittää myydä hänen kuoriaan(Hemmetti vieköön)

    • sairaan kallista...

      Ketä kiinnostaa ko nartun syömät jämät? Kasvaisi aikuiseksi (ikäähän on) ja hankkisi aivan oman elämän, mutta ketä kiinnostää, mitä Miss Napoli tekee tai jättää tekemättä?

      • antihilton

        se kiinnostaa vaan. Kyllä lehdet tienaavat tuollaisella roskalla ja on niitä siipeilijöitä vaikka kuinka ja paljon apajilla...

        Ei ihmiset viitsi mitään tärkeämpää asiaa ajatella enää. Velttoutta ja järjen köyhyyttä.


      • se ole

        idiootti joka myy,vaan joka ostaa...samoin sekin,että jos hänen toilailuistaan ei suuret massat olisi kiinnostuneita,ei niistä myöskään kirjoitettaisi...

        "o tempora,o mores"

        Cicero.


    • Obelix

      miksei nimi voi olla vaikka Milano Cumulus...

      Ja möisin banaaninkuoria....

      • BANAANINKUORET

        Ja jos mulle maksetaan viis donaa ni mähän otan ne vastaankin...ihan televisiolähetyksessä ;D

        Mut jos Parisin kädestä pitää,ni sit kymmenen donaa !


    • Paris Hilton?

      Onko se joku laulaja? Mistä on julkisuuteen ponnahtanut? Miksi sitä yleensä seurataan tai palvotaan?

      • eisullekuulu

        paris hilton on seura piiri neito/laulaja. se oli kesäkuun vai toukokuun paikeilla selliss koska oli kännissä. muuta en muista siitä paitsi että on se näytellykki leffassa ja se on tehy kirjan. itsestää.


      • SEURAPIIRINEITO
        eisullekuulu kirjoitti:

        paris hilton on seura piiri neito/laulaja. se oli kesäkuun vai toukokuun paikeilla selliss koska oli kännissä. muuta en muista siitä paitsi että on se näytellykki leffassa ja se on tehy kirjan. itsestää.

        Ku sil on paaluu niin vit...ööö...paljon,mutta laulaja,toi oli vitsi...eikö ;D Ja elokuvissa näytellyt...oon mä nähnyt otteita siitä pornopätkästä...jooo,ja kännissä se on ollut suurimman osan elämästään varmaan.
        "Linnassa"oli kyllä pari viikkoa ja koville otti.Pelkäs että joku kuvaa hänen schaissella käyntiään,ni lopetti sit syömisen...toimiihan se!Jos paskaputken yläpäähän ei heitetä mitään,ni alapääkin menee tukkoon.Näin se menee ;D


      • uralin

    • HENKSEL HANDELSBANK

      ..arvo on selvästi nousussa näinä päivänä. Hinta riippuu siitä, missä banskua on pidetty ennen syömistä ja roskiin heittämistä. Noilla tiedoilla arvioisin hinnaksi 1-2 euroa, sisältää postikulut.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluaisin rakastaa sinua

      Ja olla sinulle se oikea... Rakastan sinua 💗💗💗
      Ikävä
      57
      4614
    2. Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen

      Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot
      Maailman menoa
      155
      4224
    3. Tiedätkö mihin

      Ominaisuuksiin rakastuin sinussa?
      Ikävä
      67
      3862
    4. onko kaivattusi

      vaarallinen? :D
      Ikävä
      125
      3820
    5. Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti

      Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans
      Maailman menoa
      47
      3648
    6. Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"

      Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe
      Maailman menoa
      79
      3478
    7. Pieni galluppi

      Mitäs lahjaa odotat joulupukilta.
      Ikävä
      98
      3031
    8. Olisiko sinulla

      Jonossa vaihtoehtoja, ehkä
      Ikävä
      54
      2885
    9. Mitä tuntemuksia

      Rakkaasi ääni herättää?
      Ikävä
      25
      2706
    10. Korjaamo suositus

      Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p
      Hyrynsalmi
      15
      2420
    Aihe