tympivät, kerrassaan. Tietäen tuon palvelimen toimivuuden... Onko keinoa päästä eroon ikiliikkuvista mainoksista?
Pomppivat, virnuilevat eniron mainospäät
10
628
Vastaukset
- sammutin nappula
tuossa kompuuterissa.lakkaa pomppimasta mainokset.
- fed up 1
Ja heittää läppärillä vesilintua, eivät mainokset silmille senjälkeen pompi.
Yritä keskittyä paremmin kommentin aiheeseen. Kun keskityt kunnolla lukemaasi tai kirjoittamaasi, et näe muuta kuin näppäimet ja tekstin.
Onko mitään mikä kiinnostaisi tarpeeksi vai onko sinulla ADHD tai jokin muu keskittymishäiriö.- fed up 1
pitää löytyä selitys. Jos inhoaa pakkosyöttöä ja tässä tapauksessa liikkuvat mainokset ja vastemmieliset naamat niin sairashan tällaisen henkilön oltava.
fed up 1 kirjoitti:
pitää löytyä selitys. Jos inhoaa pakkosyöttöä ja tässä tapauksessa liikkuvat mainokset ja vastemmieliset naamat niin sairashan tällaisen henkilön oltava.
Anteeksi, en tarkoittanut loukata. Minä vain itse en niitä tiedosta silloin kun minua kiinnostaa jokin asia. Tällä palstalla olen niin keskittynyt etten niitä näe, jollain toisella palstalla on niin tylsää, että silloin huomaan ne ja siitä osaankin heti päätellä, että olen tylsistynyt.
Anteeksi vielä kerran. Oletko minun kaveri vielä?
- tarkalleen
tuollaisia pomppivia mainospäitä esiintyy ? En ole itse tuollaisiin törmännyt.
- sättääjä_
valiten ikäryhmät, sillä sivulla eniron mainos. Jotenkin häiritsee itseäkin. Vaihtaisivat useammin mainoksensa.
- tuollakaan
sättääjä_ kirjoitti:
valiten ikäryhmät, sillä sivulla eniron mainos. Jotenkin häiritsee itseäkin. Vaihtaisivat useammin mainoksensa.
Mitään Eniron mainosta. Johtuu varmasti siitä, että minulla on selaimena Firefox ja siinä Adblock mainosten blokkaaja (vinkki).
- olikin
tuollakaan kirjoitti:
Mitään Eniron mainosta. Johtuu varmasti siitä, että minulla on selaimena Firefox ja siinä Adblock mainosten blokkaaja (vinkki).
kytkin Adblockin väliaikaisesti pois päältä ja alkoihan niitä mainoksia näkymään.
- tammikuun likka
Juuri luin näitä keskusteluja ja Helsingin juhlaviikkojen mainos hyppii eestakasin. En itse kiinnitä sen kummempaa huomiota niihin :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1942035
- 1331128
- 1131063
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa21795- 58786
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä34711ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann42628Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m175574Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45538- 9522