pitsaaaa

onko harjavallassa missään hyvää pizzeriaa?? tekis mieli.
123281
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

on ainoa oikea vaihtoehto. monessa paikassa on tullut pizzaa syötyä muttei vielä noin hyvää =) suosittelen!!

Äänestä
  • syötiin tällä viikolla siellä... ohut rapea pohja ja hyvät täytteet. mutta juusto... kumimaista ja venyvää...

    Äänestä

  • syötiin tällä viikolla siellä... ohut rapea pohja ja hyvät täytteet. mutta juusto... kumimaista ja venyvää...

    Äänestä

pitsamestarit on ehdottomasti koko lähiseudun paras pitsan tekijä!!!!!!!!!!

Äänestä
  • Koko etelä-suomen paras!

    Äänestä

tosi mauttomat pitsat. suosittelen galakebabia. ne osaa tehdä tosi hyvät pitsat

Äänestä
  • Joo kannattaa mennä pitsamestareille jos haluaa HYVÄÄ pitsaa.

    Ei Galakebappiin, sanoohan se jo nimikin.

    Äänestä

Harjavallassa ei nykyään kannata pizzaa syödä. Mestareilla sitä kuivaa säämiskää ja galan pizzat nyt vaan on jostain syystä menneet huonoks.

Äänestä
  • oo pizzamestarit paras paikka. Siel on ihan järkyn likaista, ja se jo vie ruokahalun.

    Ja kunnon pizzaa jos haluatte, niin menkää kokemäelle Beldaan! Tää on fakta.

    Äänestä

niin mene Galaan, siellä ainakaan ei jää vatsa tyhjäksi, tosin kuin mestareilla. Galan pizzoissa on kunnolla täytettä ja paksuhko pohja, jos sellasesta tykkää.

Äänestä
  • Galassa on sentään lukittava wc ! Ja siisti paikka, jossa asiakas on pääosassa. Jonotusta harvemmin tai puolentunnin odotusta.

    Äänestä

  • kemppiska kirjoitti:

    Galassa on sentään lukittava wc ! Ja siisti paikka, jossa asiakas on pääosassa. Jonotusta harvemmin tai puolentunnin odotusta.

    jos nyt noista kahdesta pitäis valita ni Gala parempi ehdottomasti. Mestarien pitsa aivan mautonta . Täytettä niin että saa ihan suurennuslasilla etsiä. Palvelu todella hidasta. Sekoilua tilauksissa. Ei viihtyisä paikka. On ku mikäki halli. Jos haluat paikastasi viihtyisän niin tiivistä vähän salia. En mene toiste. Sori, mut omistaja ota tästä onkeen. Saatan tulla joskus katsomaan onko paikka yhtään muuttunut.Silmänruoka puoliruokaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ore kirjoitti:

onko harjavallassa missään hyvää pizzeriaa?? tekis mieli.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu