Olettekos huomanneet että nuorille miehille on kasvanut rinnat ja takapuoletkin ovat somasti levinneet! Ei muuta kuin enemmän vaan hesen ja mäkkärin ruokia!
Nuorille miehille
kasvaa rinnat
71413
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
niin on hinttiliinin näköistä sakkia kylällä ettei ole mitään rajaa, mennään vielä neitilaukku mukana saatana, taitaa olla meikit messissä jos sattuu vaikka pillahtamaan itkuun kadonneiden varpusten ja kaikenlaisten söpöjen eläinten kohtaloita surressa.
saa sitten vähän meikata ripsenkulmaa jos tirahtaa tippa.
toinen ääripää on mongoloidit joiden äo on kolme, haastavat riitaa alvariinsa,kännissä ja ilman.pakko olla mahtisonni ja mylviä keuhkoistaan ilmaa niin että sakkareikä lepattaa.
on kärsitty 3 kk sakkotuomio linnassa ja ollaan pahaa poikaa, pitää pikkasen tytöille näyttää että kyllä täällä osataan.
voi vittu mihin tämä kylä on mennyt.
Kaverin (naispuolinen) sanoin "sellaista jätkää en jumankauta deittaa jolla on ISOMMAT RINNAT KUIN MULLA"
pienet rinnat kaverillas?
Täytyy sanoa että nuoret mihet ovat kieltämäti lihonneet mutta Suomalaiset naiset ovat sairaan lihavia läskikasoja kuka kumma viittii katsella selasia joka pv kotonaan oikein pahaa tekee kun ne lylertävät pitkin katua tupakki suussa ja ja kuola valuu suunpielestä kun menevät makkarakiskan ohi.....
Joo aivan läski/ihraperseitä näkee päivittäin, voit vitsi, en enää ihmettele ku armeja on ihan ihmeissään näitten ihra-mohkä miesten kanssa.
Nyt joku muotiguru väsäämään omat rintsikan miehille!!!
Hyvin harva on kaunis.
Suurin osa on pari kolme pelastusrengasta vyötäröllä omaava,liian pieniin pöksyihin sonnustautunut,lyhythiuksinen,napapaidallinen rasvatankki joka lemputtaa pitkin katua kuin höyryjyrä makkaratarjousten perässä raahaten perässään kahta vesipäistä kuuttia joiden isäpappa on kakolassa saippuanpoiminnan kertausharjoituksissa.
Veikkaan että naiset jotka ovat kauniita porin katukuvassa, ovat muualta tänne jostain mielenhäiriöstään muuttaneita.Ihan hyvä vaan, saa välillä katella jotain muutakin kuin lumilapiolla jäätelöä ahmivia virtahepoja.
erinomainen ulosanti. Kirjoituksesi on hauskaa ja sujuvaa. Jos kirjoittaisit kirjan olisin yksi varma ostaja.