heips..tein r-testin eilen ja selvä viiva,mutta haalea tuli ruutuun ja taas vaihteeks kun hätänen olen uusin testin tänään..ei tullut enää viivaa:( voiko johtua siitä että ennen toisen testin tekoo olin juuri ennen käynyt pissalla? menkat siis nyt kolme päivää myöhässä ja kumpikin tehty apteekin raskaus testillä.. innostuinko eilen turhasta? kokemuksia väärästä haamusta kyseisellä testillä?
auttakaa hätästä
viiva hävisi
51032
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
tai siis toiseen tuli niin hailakan hailakka viiva et erotti lampun alla kirkkaassa valossa,mutta en tiedä sit kuuluuko siinä viivan paikka ollakkin..
Voisit kokeilla herkempää testiä esim. Early Detection. Mulla toi näytti selvää plussaa jo, kun menkat oli päivän myöhässä. Apteekin testiin ei vielä silloin tullut mitään.
mistä ostit kyseisen testin?
Ostin testin Yliopiston Apteekista ja maksoi muistaakseni 5,30€.
uudestaan ni näkyy sitten paremmin ootko raskaana.