850 pakosarja

Jousto-osa poikki. Volvoliikkeessä hinta 430 euroa. Motonetis täsmää tyyppinumero, muttei moottorinnumero. Tietääkö kukaan käykö se silti tai mistä löytyisi muualta?
3465
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Biltemasta.

Äänestä
  • tattarisuolta, volvo-osasta. Ihme, jos ei löydy.

    Äänestä

joo osaset liikkeessä koko pakosarja tommoset rapiat 200e

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Terv. insinööreille kirjoitti:

Jousto-osa poikki. Volvoliikkeessä hinta 430 euroa. Motonetis täsmää tyyppinumero, muttei moottorinnumero. Tietääkö kukaan käykö se silti tai mistä löytyisi muualta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu