Kallis huoltokohde

Volvon hihnakäyttöinen jakopää on vanhanaikainen ratkaisu ja kuluttajalle kallis huoltokohde. Miettikääs tätä ennenkuin teette ostopäätöksen.
3776
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

köyhä niin on, juuri vaihdatin ja samalla apulaitehihnan(outoo kun sekin kumia)500e jota en todellakaan pidä kalliina, kun vaihtoväli 120000!!!

Äänestä
  • tää o joku hihna keskustelu palsta... ois joku suadatin semmosil jollei o varaa skandinavian premiumiin...!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vältä tätä kirjoitti:

Volvon hihnakäyttöinen jakopää on vanhanaikainen ratkaisu ja kuluttajalle kallis huoltokohde. Miettikääs tätä ennenkuin teette ostopäätöksen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu