Ovulaatiotesteistä ! ?

Pillereiden lopettamisen jälkeen kiertoni on ollut epäsäännöllinen (28-34 pv), ja nyt ajattelin että kokeilen ovulaatiotestiä. Mitä te olette käyttäneet? Ehdotuksia? ...vai onko niissä edes kauheasti eroja...? Kiitos etukäteen! =)
2387
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mitään järkeä! Mulla näytti jokaisella ovistestillä, etten ovuloi ollenkaan vaikka tiuhaan testailin.


t. ovuloimatta raskaana vk:lla 24...

Äänestä

Minä myöskään en testien mukaan ovuloinut ollenkaan.

Terveisin rv 19 2 ja hyvin eläväinen ja tiuhasti potkiva ötökkä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


*sunshine* kirjoitti:

Pillereiden lopettamisen jälkeen kiertoni on ollut epäsäännöllinen (28-34 pv), ja nyt ajattelin että kokeilen ovulaatiotestiä. Mitä te olette käyttäneet? Ehdotuksia? ...vai onko niissä edes kauheasti eroja...? Kiitos etukäteen! =)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu