Kuinka monen muun mielestä kyseinen neito on lyhyesti sanottuna pelkkä pyrkyri!?
Ulkoisia avuja sillä ei oo pätkääkään, lyhyt, pulleahkot kädet, ja kammottavat hampaat!
Minun mielipiteeni.
Todellista kauneutta: Tanja Karpela, Armi aavikko nuorena.
Piritta Hannula
8
3759
Vastaukset
- kriz
Minä olen sitä mieltä. Hagman on muuten ehkä maailman kaikkeuden rumin äijä.
Joko Hagman on hyvä nussimaan tai sitten sillä on paljon kyhnyy...
no anyway tunnen piritan exän ja sinne niitä puheluita välillä vieläkin tulee... terkut vaan Hagmanille.- Hagman
Pyydä heti anteeksi siitä mitä juuri sanoit minusta!!
tosin sanomastasi onkin vierähtänyt jo aikaa, mutta silti!!!!!
- Moikka
Taidat olla kateellinen mun mielestä se on tod.kaunis ei kai se muuten olisi päässy 1.perintöprinsessaksi...Eli kateellinen SUKSI VITTUUN....POri rlz!!!!!!!!!!
- cikigiki
ja se on fakta. eli jos on päässy ykköperintörinsessaks ni ei se kerro paljo kauneudesta...mut on se piritta hannulla kaunis,joskin sen silmät on erikokoset mut joissain kuvissa se on hyvinki nätti!
ja joku tuol sano että ei oo ulkonäös avui ku on mm. lyhyt?!!! siis ensinnäkin se oli kokonsa puolesta ehdottomasti kaunein misseistä,ne muut oli isoja ja näytti romuilta.onko lehmän kokonen nainen muka kaunis? hahaaaaa sallikaa nauraa. ehdoton yläraja kuaniille naisille pituudes on 170cm..muutki toki voi olla naamasta nättejä,mut ei kokonaisuutena.pirkär nyt vaan näyttää rumalta. kyllä se on nähty jo monet kerrat että minä(163) oon jokasen unelma eikä hujoppeja paljo huomata mun rinnal:)
- Menna
Tänään kun se oli Kuutamolla-ohjelmassa, oi että oli KAUNIS nainen! Piritta H. on varmasti yksi kaikkein viehättävimmistä naisista mitä olen koskaan nähnyt. Täytyy tsempata itseänsä ettei tule kateelliseksi...
- -Repa-
Kyllä se Piritta Hannula on vaan hyvännäköinen nainen! Ihan toista luokkaa kuin tuo toinen nainen Kuutamolla ohjelmassa! (oliko Anna Strömberg?) Piritta on sentään vähän viisaampikin kuin tuo Anna!
- lada
-Repa- kirjoitti:
Kyllä se Piritta Hannula on vaan hyvännäköinen nainen! Ihan toista luokkaa kuin tuo toinen nainen Kuutamolla ohjelmassa! (oliko Anna Strömberg?) Piritta on sentään vähän viisaampikin kuin tuo Anna!
joo kyllä Piritta Annan voittaa ..
hyviä puolia Piritassa on hymy ja povi siinä ne sitten olikin.todellista kauneutta edustaa Karita Tuomola - yäk!
lada kirjoitti:
joo kyllä Piritta Annan voittaa ..
hyviä puolia Piritassa on hymy ja povi siinä ne sitten olikin.todellista kauneutta edustaa Karita Tuomolamä en ikinä oo ymmärtäny et miten joku voi pitää karita tuomolaa kauniina??? se on ruma akka jol ei oo muotojakaa..hyi hyi hyi!!!! siis yäk että..tekee pahaa..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Korjaa toki jos...
Koet että ymmärsin sinut kuitenkin aivan väärin. Jännittäminen on täyttä puppua kun et muitakaan miehiä näköjään jännitä242465- 911004
- 58871
- 66845
olet kaiken rakkauden arvoinen
Olisinpa kertonut kuinka rakastuin sinuun. Kuinka hyvältä tunnuit siinä lähelläni, kunpa en olisi väistänyt vastapäätyy26827Ellen Jokikunnas paljasti somessa ison perheuutisen - Ralph-poika elämänmuutoksen edessä!
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask sekä Ralph-poika ovat uuden edessä. Tsemppiä koko perheelle ja erityisesti Ralphille! Lu6797Olisi kiva
Tietää, mitä oikein ajattelet minusta tai meistä? Mitä meidän välillä on? Salattua tykkäämistä, halua, himoa? Onhan tämä37790Mikä koirarotu muistuttaa kaivattuasi eniten?
Koirien piirteet muistuttavat usein ihmisten ja omistajiensa piirteitä.63762Oot mun koko maailma
Ei ole koskaan ollut ketään, joka olisi niin täydellinen minulle kuin sinä mies ❤️ Ikävöin sua🥹75684Nainen, jos kuuntelet ja tottelet, niin sinulle on hyvä osa
Ominpäin toimiessasi olet jo nähnyt mihin se on johtanut. Olen jo edeltä sen sinulle kertonut ja näen sen asian ja totuu131678