Onpas täällä tänään hiljaista

Mietin tässä, että miten meillä tänään menee.
Hyvin kai, ilmakin on kauniimpi kuin eilen.
Eväät jo söin ja nyt odottelen kotiinpääsyä.
Suukkoja sinulle (m)
1282
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Minulta tämä kuitenkin oli, en ollut mykkäkoulussa, kun siihen ei ole mitään syytä :)

Vastaan nyt tähän itse, kun tämä palsta toimii nyt vähän paremmin :)

Kiire tuli heti viestin laitettuani, enkä vieläkään ole päässyt lähtemään kotiin ;(

Siltä varalta, että palsta ei toimi illalla, niin toivottelen hyvää yötäkin samaan syssyyn, levollisia unia :*

Äänestä

Kommentoi aloitusta


has-susi kirjoitti:

Mietin tässä, että miten meillä tänään menee.
Hyvin kai, ilmakin on kauniimpi kuin eilen.
Eväät jo söin ja nyt odottelen kotiinpääsyä.
Suukkoja sinulle (m)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu