Escort -88

valoumpiossa. Ihmetyttää mistä vesi on tullut umpioon, kun lasissa ei näy mitään kiveniskemiä. Kuinka veden saa pois helpoimmin? Vaatiiko se umpion irrottamista, jonka jälkeen suuntaukset ovat pielessä?

Fordisti
1426
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

silmässä ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vettä kirjoitti:

valoumpiossa. Ihmetyttää mistä vesi on tullut umpioon, kun lasissa ei näy mitään kiveniskemiä. Kuinka veden saa pois helpoimmin? Vaatiiko se umpion irrottamista, jonka jälkeen suuntaukset ovat pielessä?

Fordisti

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu