skodaaaaaaaaaa

muuten ihan jees auto,mutta toi takakontti.....ei mee kunnolla kiinni..siis valo palaa usein..muutenkin sellanen lähinnä 70-luku tulee siitä heti mieleen.
3785
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

............

Äänestä

Kyllä se menee kiinni yhtähyvin, kuin muissakin autoissa,tarvii vain painaa vähän lujemmin,niin kyllä sulkeutuu.

Äänestä

70-luvun Village People takakontti-porukka ja kiinni menemättömyys kirpaisee! Sinä reppana olet taas se sama idiootti, sorry!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


oktavia... kirjoitti:

muuten ihan jees auto,mutta toi takakontti.....ei mee kunnolla kiinni..siis valo palaa usein..muutenkin sellanen lähinnä 70-luku tulee siitä heti mieleen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu