ostin pari viikkoa sitten aseen fincoinssista mutta totesin heti että se on ihan vi**n huono pitääs nyt hommata uus mikä ei levii käsiin paris viikos. kiitos jo etukäteen!!
minkä aseen ostan
aloitelija 456456
2201
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
kannattais ostaa Tokyo-Marui MP7A1 ja siihen vara akku ja hicap lipas. Se on halpa ja hyvä ase. tosa on viel netti osote. http://www.pcb-airsoft.com/kauppa/product_details.php?p=3322
Diih, itse en ainakaan koskaan osta halpavalmistajan aseita juurikin tuon vuoksi. MP7 on hyvinkin kompakti ase, mutta akkuja kannattaa hankkia varalle pari jos enemmän pelaa/ampuu.. Talvella nimittäin akku saattaa loppua yllättävänkin nopeasti. Muuten MP7 on aika kiva laite, vaikkei kantamaa olekaan ehkä kauheasti, mutta sitten mennään lähelle ampumaan..