muutama idiooti kysymys

tartteis saada vastauksia muutamaan ihan perus asiaan, eli mitä batle of comedantilla tekee (elkee välittäkö oikein kirjoituksesta en jaksa tarkistaa ite pelistä)
sitten toinen: mikähän olisi monkille paras ¨suojaus¨loitsu pvphen
2644
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

niitä battle juttuja voi vaihtaa sunspear great hallissa puhut quartermastereille.
paras suojausloitsu, noh riippuu onko vastassa casteri vai meleehemmo
meleehemmoa vastaan jokin joka vähentää damagea esim. shield of absoprtino (nimi taisi mennä väärin) tai joka torjuu hyökkäykset esim. guardian
castereita vastaan spell breaker, estää sinuun kohdistetut taiat

Äänestä
  • Shield of absorbsion SB prot spirit SoR

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


-puapo kirjoitti:

tartteis saada vastauksia muutamaan ihan perus asiaan, eli mitä batle of comedantilla tekee (elkee välittäkö oikein kirjoituksesta en jaksa tarkistaa ite pelistä)
sitten toinen: mikähän olisi monkille paras ¨suojaus¨loitsu pvphen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu