tiijättäkö

seurraavat suvi-seurat
hoopoveelä?!
kyssyy.pakana-pasi!!
4548
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

että folokit ja suviseurat pantas yhtteen.
Ja meleko pian.

Äänestä

Haapaveen suviseuroille.
Hällä ois lahajomaton oikia oppi.

Ehotanta raittiutta ja rehellisyyttä saarnais.
Ja sitä me tarvitaan.

Muistetaan viimeaikaset koululautakunnan lestajäsenten rötöstelyt,
kappalaisen vALVONNAN laiminlyönniT jne.

Hää ois tojellinen suolapommi,
melekein jeesus.

Äänestä

minä järjestän ompeluseurat

Äänestä
  • Pannee pian sunkin synnit jonnoon .
    Ja se on pitkä jono...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


millon kirjoitti:

seurraavat suvi-seurat
hoopoveelä?!
kyssyy.pakana-pasi!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu