onko sattunut silmiin?

Löysin kerran netistä lasisen shakkilaudan, mutta juuri silloin en voinut sitä ladata, enkä huomannut ottaa osoitetta muistiin. Sittemmin olen yrittänyt löytää sen mutten ole löytänyt. Olisiko jollain tietoa mistä tämän kauniin esineen löytäisi?
2230
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

...oli tämäkin tänne laittaa, vaikka tuskin sinua auttaakaan: Otsikostasi luulin, että tarkoitat, että onko sattunut silmiin, siis koskenut silmiin. Ei, tämä ei ole mikään valitusviesti. Teki vaan niin hirveesti kirjoittaa tämä. :)

Ai niin... Ei ole näkynyt sitä shakkilautaa, surullista :)

Äänestä
  • hmmm...nyt en ole täysin varma mutta käyppäs tsekkaamassa www.trinketsandtreasures.com/net... en oo tosiaankaan varma mutta aavistus on! :-)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kagome kirjoitti:

Löysin kerran netistä lasisen shakkilaudan, mutta juuri silloin en voinut sitä ladata, enkä huomannut ottaa osoitetta muistiin. Sittemmin olen yrittänyt löytää sen mutten ole löytänyt. Olisiko jollain tietoa mistä tämän kauniin esineen löytäisi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu