Sinilevätilanne Hattulan järvissä?

Onko Hattulan järvissä näkynyt jo sinilevää?
6571
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

ei oo näkyny levää kun ei oo järveen vielä uskaltautunu :P ei tarvii mennä kun oikeeseen aikaa ulos niin kastuu :D

Äänestä

Sotkajärvessä ole.

Äänestä

on jonkunverran sinilevää ollut viime päivinä.

Äänestä

Lehijärvessä ei ainakaan tänään näkynyt levää ja vesikin oli varmaan 25 asteista. Kyllä kelpasi siinä uida.

Äänestä

Tällä hetkellä ei ole sinilevää missään järvessä. Uimaan vaan kaikki.

Äänestä
  • Kävin tänään taas uimassa, eikä näkynyt sinilevää. Kyllä oli hyvä uiskennella.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sini Levä kirjoitti:

Onko Hattulan järvissä näkynyt jo sinilevää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu